Slavíme 3. výročí Pure rituals. Objevte kvalitu naších lipozomálních produktů – vstřebatelnost až 90%. Sleva 20% na vše.

Doplňky stravy

Jak už název napovídá, doplňky stravy přidávají do běžného jídelníčku něco navíc. Mohou to být vitamíny, minerály, ale také další účinné látky, jako třeba antioxidanty nebo kolagen. Obohacení stravy různými výživovými doplňky ocení nejen sportovci, lidé s psychicky náročnou prací, těhotné a kojící ženy či senioři, ale také kuřáci nebo nemocní, kteří užívají antibiotika.

3 položek celkem

Jaké doplňky stravy užívat?

Pokud nevíte, jaké doplňky stravy užívat a podle čeho si vybrat, zaměřte se v první řadě na vstřebatelnost produktů. Vysoký obsah účinných látek totiž sám o sobě není zárukou dobré využitelnosti v těle. Důležité jsou kvalitní suroviny a moderní postupy, které zaručí, že váš organismus z potravinových doplňků získá maximum. Proto naše produkty vyrábíme z pečlivě vybraných složek za pomoci lipozomální technologie, která je svou vstřebatelností téměř srovnatelná s injekční aplikací účinných látek přímo do krve.