O nás

Naše cesta k Pure rituals

 

Nedostatek energie, špatná nálada a poruchy koncentrace – to známe velmi dobře. Sami jsme si totiž v životě prošli těžkým obdobím, které nás přimělo hledat cesty, jak tělu co nejlépe doplnit chybějící vitaminy a minerály. Podařilo se – po delším pátrání a zkoušení mnoha různých variant jsme objevili lipozomální výživové doplňky obohacené o přírodní složky, z jejichž užívání se stal náš každodenní rituál, na který nedáme dopustit.

 

Revoluce v užívání vitaminů a minerálů

 

Dle studií mají konvenční produkty volně dostupné v lékárnách vstřebatelnost asi 5–20 %. To znamená, že účinné látky ve většině případů ani neprojdou celým trávicím traktem a jen malou část z nich tělo opravdu využije.

Vstřebatelnost lipozomálních doplňků stravy Pure rituals je až 90 %. Čím to je? Prostřednictvím speciálního způsobu výroby, který se nazývá lipozomální technologie, obalíme vitamin nebo minerál do mikroskopického pouzdra z tuku, do tzv. lipozomů lecitinu vyskytujících se například v mateřském mléku nebo kolostru, a díky tomu nejsou účinné látky narušeny procesem trávení.

 

Zjistit více na blogu

 

Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru

 

Poklad v podobě lipozomální technologie jsme našli tam, kde jsme ho nejméně čekali. Odpověď na otázku, jak tělu co nejlépe dodat potřebné vitamíny a minerály, jsme měli celou dobu doslova před nosem – konkrétně v malé Slovenské vesničce kousek od hranic.

Právě tam začala naše spolupráce s odborníky na zdravou výživu, byliny a gemmoterapii, kteří nám představili unikátní způsob výroby umožňující produkci výrazně stabilnějších lipozomů než konkurenční metody. Když jsme navíc zjistili, že u každého produktu se pečlivě posuzuje, zda je možné nahradit syntetickou formu přírodní, aby v doplňcích bylo co nejmenší množství aditiv a výplňových složek, bylo rozhodnuto!

Nejprve jsme produkty užívali my sami a výsledky nám jasně ukázaly, jaký zázrak držíme v rukou. A jelikož by byla škoda nechat si to jen pro sebe, založili jsme značku Pure rituals, která nyní nabízí největší výběr lipozomálních produktů na českém trhu.


Lipozomální doplňky stravy balíme do Miron Violetglass

 

Produkt bereme jako celek. Dáváme si proto záležet nejen na obsahu, ale také na jeho balení. Vždyť také to má vliv na kvalitu a dlouhou životnost účinných látek uvnitř.

Všechny doplňky stravy prodáváme v lahvičkách z fialového skla, které blokuje viditelné spektrum slunečního záření a propouští pouze ultrafialové, fialové a infračervené frekvence světla. Díky tomu jsou vitaminy a minerály chráněny před škodlivými vnějšími vlivy a zpomaluje se proces jejich rozkladu.

lahev

Lokální výroba

Maximum přírodních složek

Prvotřídní kvalita

Ingredience a léčivé rostliny použité v produktech Pure rituals pochází z celého světa. Svou nezaměnitelnou podobu ale získávají až v malé vesničce nedaleko slovenských Tater.

Vždy posuzujeme možnost nahrazení farmaceutické formy přírodní variantou a všude, kde je to možné, využíváme přírodní složky. V každé lahvičce je maximum užitku s minimem aditiv a výplňových látek.

Doplňky stravy jsou na bázi lipozomální technologie s největší možnou (90%+) vstřebatelností minerálů, vitaminů a antioxidantů, kterou je možné v dnešní době koupit.

 

Cesta k dlouhodobému zdraví začíná tady

Vstoupit do e-shopu