Pure rituals lipozomální Magnésium, 200 ml

Kód: 7
449 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2021

Hořčík (magnesium) je minerální látka, která se podílí prakticky na všech procesech probíhajících v organismu. Je součástí více než 300 enzymů, zodpovídá za správné fungování svalů a nervového systému. Lidské tělo dokáže hořčík běžně přijmout ze stravy, při méně vyvážené dietě a zvýšené potřebě tohoto minerálu však mohou být vítaným pomocníkem i výživové doplňky. Pokud se rozhodnete je zařadit, dopřejte si tu nejvyšší kvalitu a skvělou vstřebatelnost –⁠ vsaďte na lipozomální magnesium Pure rituals.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lipozomální tekutý hořčík Pure rituals je výjimečný svou perfektní využitelností v organismu. Zatímco většina doplňků na trhu obsahuje magnesium ve špatně vstřebatelné formě, náš hořčík vám dodá hořečnaté soli kyseliny citronové, které mají velmi dobrou biologickou dostupnost. Tyto aktivní látky jsou navíc obaleny malými částečkami tuku, takzvanými lipozomy, které je dopraví do buněk v podstatě neporušeny. Nedochází tak k jejich degradaci v trávicím traktu a tělo je může velmi dobře zpracovat.

Pro koho je lipozomální tekutý hořčík vhodný?

I když lidské tělo může bez problémů čerpat hořčík (magnesium) ze stravy, například z máku, droždí, luštěnin, ořechů a semen, pravdou je, že mnoho Čechů trpí na jeho nedostatek. Tělo totiž potřebuje více hořčíku například při stresu, který se v dnešní době nevyhýbá téměř nikomu, ale také při pravidelném sportování, při zvýšeném pocení, v těhotenství a nebo při konzumaci alkoholu. To vše je potřeba při plánování jídelníčku, případně při nákupu výživových doplňků, zohlednit. Potřeba hořčíku navíc stoupá i s narůstajícím věkem.

Jaké má hořčík účinky na organismus?

O hořčíku je známo, že je důležitý především pro správnou funkci svalů, mimo tělesnou schránku však působí také na psychiku – napomáhá normální psychické činnosti, čímž může ovlivnit schopnost koncentrace, učení, paměť a myšlení.

Účinky hořčíku v kostce

✔Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
✔Přispívá k elektrolytické rovnováze.
✔Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
✔Přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
✔Přispívá k normální činnosti svalů.
✔Přispívá k normální syntéze bílkovin.
✔Přispívá k normální psychické činnosti.
✔Přispívá k udržení normálního stavu kostí.
✔Přispívá k udržení normálního stavu zubů.
✔Podílí se na procesu dělení buněk.

Proč právě tekutý lipozomální hořčík od Pure rituals?

  • Spoléháme na přírodu. V našich produktech najdete naprosté minimum aditiv a balastních složek.
  • Podporujeme lokální výrobu. Nechceme vozit produkty přes půl světa, když v blízkém okolí máme skvělé odborníky.
  • Specializujeme se na lipozomální produkty a jejich nabídku stále rozšiřujeme, aby si u nás vybral opravdu každý.
  • Bereme ohled na ekologii a udržitelnost. Neustále pracujeme na minimalizaci dopadů naší činnosti na životní prostředí.

Kvalitu produktů chráníme fialovým sklem

Při výrobě našich produktů se dbá na každý detail, proč by tomu tedy mělo být jinak u balení? Všechny doplňky prodáváme v lahvičkách z fialového skla, které blokují viditelné spektrum slunečního záření a k produktům propouštějí pouze ultrafialové, fialové a infračervené frekvence. Díky tomu jsou citlivé látky chráněny před škodlivým působením světla urychlujícím proces rozkladu, ale zároveň jsou vystaveny záření ve spektrální oblasti UV-A a infračervenému světlu, čímž je prodloužena jejich životnost.

Jak užívat lipozomální magnesium?

DÁVKOVÁNÍ:

dospělí: 2× denně 5 ml
děti od 3 do 6 let: 1× denně 2,5 ml
děti od 6 let: 2× denně 2,5 ml
těhotné a kojící ženy: 1× denně 5 ml

(5 ml = ~ 1 čajová lžička)

Lipozomální magnesium je koncentrát, neužívejte ho proto přímo ze lžičky. Jednu dávku (1 čajovou lžičku)⁠ lipozomálního magnesia smíchejte s 1 dl tekutiny (džusu, vody, čaje) a vypijte. Chuť lipozomálních vitamínů se v tekutině téměř zneutralizuje, takže není nutné, abychom do nich přidávali dochucovadla a jiné neaktivní látky.

Další informace

Složení:
demineralizovaná voda, slunečnicový lecitin bez GMO, dicitrát trihořečnatý, sorban draselný, antioxidant L-askorbát sodný

Konzervanty:
Konzervace lipozomálního magnesia je nutná, protože bez ní by mělo trvanlivost jen několik málo dní. Zvolili jsme proto akceptovaný potravinářský konzervant – sorban draselný, který zabraňuje šíření plísní a kvasinek v potravinách.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY ve 100 ml:

Energetická hodnota 157 kJ/ 38 kcal
Tuky (g) 3,76
–⁠ z toho nasycené (g) 0,44
Sacharidy (g) 0,2
–⁠ z toho cukry (g) < 0,1
Bílkoviny (g) 0,1

Obsah v denní dávce:

RVH%

Lecitin slunečnicový 400 mg 

nestanoveno

Dicitrát trihořečnatý 750 mg 

32 % RVH*

*ekvivalent 120 mg elementárního Mg

Počet dávek v balení: 20

Objem: 200 ml

Skladování: Po otevření uchovávejte nejlépe v chladničce.

Upozornění:
Expirace produktu je 12 měsíců od data výroby. Po otevření skladovat v chladničce maximálně 30 dní. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladovat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte na suchém a tmavém místě. Neotevřené skladujte při teplotě do 25 °C. Nevystavujte lahvičku přímému slunečnímu světlu.

Datum spotřeby: na obalu

Doplňkové parametry

Kategorie: Lipozomální doplňky
Hmotnost: 0.4 kg