Nabídka pro influencery: Spolupráce, která ti bude dávat smysl!

Tvoříš obsah na některé z internetových platforem a máš kolem sebe komunitu lidí, pro které jsi inspirací (nejen) v oblasti zdravého životního stylu? Využij svůj vliv v online prostoru na maximum a změň svou tvorbou svět k lepšímu!

V rámci spolupráce se značkou Pure rituals můžeš svým sledujícím představit produkty, které jsou revolucí na poli doplňků stravy. Moderní lipozomální technologie zajišťuje velmi vysokou vstřebatelnost a využitelnost účinných látek v organismu, speciální balení z fialového skla pozitivně ovlivňuje kvalitu i životnost doplňků a široká nabídka je zárukou, že v sortimentu Pure rituals si vybere opravdu každý, od fitness trenéra až po beauty blogerku.

nabidka-pro-influencery

Výhody spolupráce s Pure rituals pro tebe a tvé sledující:

  • Získáš možnost vyzkoušet doplňky stravy, které mají 6–50× (dle účinné látky) vyšší vstřebatelnost než některé konvenční produkty z lékárny. Otestuješ si sílu lipozomální technologie na vlastní kůži.
  • Produkty, které obdržíš k testování, vybereme společně a zohledníme, co právě potřebuješ. Spolupráce tak bude dávat opravdu smysl a vytěžíš z ní maximum.
  • Rozšíříš obzory svým sledujícím, inspiruješ je v oblasti zdravého životního stylu a možná jim ušetříš i nějakou tu korunu. A pozor! Nemluvíme jen o slevových kódech! Pokud tvá komunita nakupuje doplňky s nízkou vstřebatelností, které tělo z velké části bez užitku vyloučí, vyhazuje peníze naprosto zbytečně.
  • Chceme pro tebe být férovým partnerem, na kterého se můžeš kdykoliv obrátit. Ochotně zodpovíme všechny tvé dotazy, a pokud budeš chtít, poradíme ti nejen s výběrem, ale také s kombinováním a dávkováním.
  • Zajímá nás nejen názor tebe jako tvůrce, ale také tvé komunity. Jsme otevření zpětné vazbě a nebereme ji na lehkou váhu. Ty a tví sledující tak můžete pomoci ovlivnit směr, kterým se značka Pure rituals v budoucnu vydá.
  • Za našimi produkty si stojíme a dlouhodobě je užíváme nejen my, ale i naši rodinní příslušníci. Nejsou to jen krásné obaly a promyšlený marketing. Proto věříme, že si je oblíbíš jak ty, tak i tví sledující.

Podmínky spolupráce:

  • Ve své tvorbě zpracováváš témata spojená se zdravým životním stylem či s krásou.
  • Máš účet na sociálních sítích (Instagram, Facebook, TikTok nebo třeba Youtube…) s komunitou aktivních sledujících, případně píšeš blog.
  • Je na tebe spoleh, dodržuješ dohodnuté termíny a filozofie značky Pure rituals ti dává smysl.

Zaujala tě naše nabídka pro influencery a chceš získat více informací? Napiš nám na spoluprace@purerituals.cz!